Política

Llistes de les eleccions municipals a Castelldefels

Relació provisional de llistes i candidats que s'han presentat a les eleccions municipals del 24 de maig a Castelldefels, segons el que es publica en el Butlletí Oficial de la Província del 22 d’abril de 2015.


CASTELLDEFELS c_castelldefels
PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA -CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)
  1. MARIA MIRANDA CUERVAS
  2. RAÚL VERGEL BLANES
  3. EVA LÓPEZ GIMÉNEZ
  4. JORDI PLANELL SOLINA
  5. MIREIA MARTÍNEZ CUESTA (Independiente)
  6. FERNANDO CERPA FERNÁNDEZ (NICO)
  7. FRANCISCO QUIRANTE GARCÍA
  8. MARIA DEL CARMEN BERCERO MARGALEF (Independiente)
  9. FERNANDO DÍAZ PEÑA
  10. ROSA DEL HOYO CASTILLO (Independiente)
  11. JOSE ANTONIO PULGARÍN RAMOS
  12. JUAN RAMÍREZ LABRADOR
  13. MARTA MEDINA ZURICALDAY
  14. RAMÓN AMADOR RAMOS (Independiente)
  15. TERESA VALERO VARGAS
  16. JOAN ESTRADA TESTA
  17. CLARA QUIRANTE SORIANO
  18. JUAN ANTONIO FLECHA GIANNONI (Independiente)
  19. AIDA PERALTA GASIÓN
  20. ANTONIO SOTO RODRIGUEZ (Independiente)
  21. ANNA ROIG MAÑÉ
  22. JOAN CRESPO DOMÍNGUEZ (Independiente)
  23. JORGE PINTADO PÉREZ (Independiente)
  24. SUSANA GONZALVEZ LÓPEZ
  25. ISIDORO SERRANO TORRES (Independiente)
Suplents
  1. JOSÉ MANUEL TESTA DÍAZ
  2. CRISTÓBAL RUÍZ DÍAZ (Independiente)
  3. MAR MIRANDA RODRIGO (Independiente)
  4. FERRAN MARTÍN FARIÑAS
  5. DOLORS GARÍ I OLLÉ
  6. OMAR ANTONIO GALINDO CATALDO
  7. SANTIAGO BIELSA GIL (EL MAÑO) (Independiente)
  8. MANUELA MARTÍN MORENO (Independiente)
  9. JESSICA BOSCH GONEL (Independiente)
  10. JOAN SAU PAGÈS
MOVEM CASTELLDEFELS-INICIATIVA PER CATALUNYA VERDS-ESQUERRA UNIDA I ALTERNATIVA-MOVIMENT D'ESQUERRES-EQUO-ENTESA (MOVEM-E)
  1. CANDELA LÓPEZ TAGLIAFICO
  2. JORDI MIRALLES I CONTE
  3. RAMON MORERA CASTELL
  4. IVANA TRAVESÍ Í PÉREZ (Independiente)
  5. ANA QUESADA DEL AGUILA (Independiente)
  6. NATHALIE SUZANNE LANGER
  7. SILVIA LÓPEZ VALENTÍN (Independiente)
  8. FRANCISCO JAVIER CARRERAS GALLARDO (Independiente)
  9. FERNANDO RODRIGUEZ COGOLLUDO (Independiente)
  10. RODRIGO PAÑO YÁÑEZ (YOYI) (Independiente)
  11. RAMONA RIERA GUITIAN
  12. ORIOL BARBERÀ GARRE (Independiente)
  13. RAQUEL GÓMEZ DE CÁDIZ MARTOS
  14. ANTONI GARCÍA I HERRANZ
  15. ALBERT PERLAS PUENTE
  16. MIGUEL DIAZ GARCIA
  17. MARCELO ALEJANDRO MATIRENA VILLANUEVA (Independiente)
  18. ANA MARIA BONILLA SÁNCHEZ (Independiente)
  19. MARIA ALBA BOIXADERA CARCHÁN
  20. ADOLFO JUNCOSA LATORRE (Independiente)
  21. GREGORIO SÁNCHEZ GIJÓN
  22. MARIA JOSEP UDINA ABELLÓ
  23. GREGORIO BENÍTEZ CORONADO (Independiente)
  24. JESÚS RODRÍGUEZ REQUEIJO
  25. MARIA LOURDES CARRERAS GALLARDO
Suplents
  1. JOSÉ URENDEZ GARCIA (Independiente)
  2. LAURA URREA VELA (Independiente)
  3. PERE RAMÓN AGUILÓ GARCIA (Independiente)
  4. ELENA MOREIRA CALATAYUD (Independiente)
  5. FRANCISCO AGUILAR FESTIVA
  6. MERCEDES ÁLVAREZ ARIAS
  7. FÉLIX MAESTRE VALDUEZA
  8. SERGIO ROVATTI CANICIO
  9. ANTONIO GARCÍA FERNÁNDEZ (NONO)
  10. BELÉN LEÓN SANTIAGO
CIUTADANS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (C's)
  1. GUILLERMO MASSANA ROMERO
  2. ANDRÉS ARISTAYETA BLAS
  3. CATERINA TOFFOLO-NEUBAU
  4. SUSANA LÓPEZ GALLEGO
  5. SANTIAGO GÓMEZ SANZ
  6. RAMÓN SÁNCHEZ BENET
  7. AGUSTÍN GÓMEZ ÁLVAREZ
  8. JOAQUÍN LACARCEL GARCÍA
  9. VANESSA PEYRONA JIMÉNEZ (Independiente)
  10. JULIA MARTA DELGADO BERCERUELO (Independiente)
  11. JESÚS INFIESTA SABORIT
  12. MIGUEL'ÁNGEL HERRERA NAVARRO
  13. MANUELA INÉS (MANOLI) CARMONA CARMONA
  14. MARÍA CONCEPCIÓN GARCÍA GARCÍA
  15. SANTIAGO RODRÍGUEZ PÉREZ
  16. JAVIER BUSTOS MANCERA
  17. MIREIA GÓMEZ CARTES (Independiente)
  18. ANA MARÍA ROMERO PÉREZ (Independiente)
  19. FRANCISCO CEJUDO RODRÍGUEZ
  20. ANDRÉS MARTÍNEZ AGUSTÍ
  21. EULOGIO GÓMEZ DE HINOJOSA MURILLO
  22. MARÍA PUIG ALTARRIBA (Independiente)
  23. ENCARNACIÓN GARCÍA RODRÍGUEZ
  24. EUFRASIO JUÁREZ ALBA (Independiente)
  25. JOSÉ ANTONIO VARELA PABLOS
Suplents
  1. RAÚL IGLESIAS GARCÍA
  2. JUAN JOSÉ DONAIRE GARCÍA
  3. CRISTINA FORCADA FERNÁNDEZ (Independiente)
  4. ANA BELÉN HERNÁNDEZ PINAR (Independiente)
ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)
  1. ANTONI CASAS I CARBONELL
  2. JORDI MARESMA I SEGARRA
  3. LOURDES ARMENGOL I AYMERICH
  4. NÚRIA CORNET I TURRÓ
  5. ALBERT TARRAGO I PASTOR (Independiente)
  6. MARIA ÀNGELS MOSEGUÍ I FIGUERAS (Independiente)
  7. NIL BARÓ I MESTRES
  8. MATILDE GONZÁLEZ I ARMENGOL
  9. EDUARD FABREGAS I CATALÀ (Independiente)
  10. ALFONSO OUTEIRIÑO I GONZÁLEZ
  11. EULÀLIA MASSIP I FONS
  12. ROBERT SALA I GONZÁLEZ
  13. SERGI DIEZ I CERVERA
  14. MARIA VIRGINIA GOMARIZ LOBERA (Independiente)
  15. MARTÍ RITORT I RIBALTA
  16. CRISTINA SAMÀ I PONSA (Independiente)
  17. FRANCESC JOSEP ESPUNY I SUAREZ (Independiente)
  18. HELENA VILARASAU I ARMENGOL (Independiente)
  19. JOSEP MARIA GARCIA I SOLER
  20. JESÚS FERNÀNDEZ I BLAY
  21. FÈLIX LUENGO I LÓPEZ (Independiente)
  22. FERRAN MANETAS I GONZALEZ (Independiente)
  23. MARC GARCIA I COTE
  24. LUÏSA FERRÉ I ARTAL
  25. ANGELS COTÉ I PASCUAL
Suplents
  1. MARIA NURIA ARMENGOL I AYMERICH
ASSOCIACIO DE VEINES I VEÏNS INDEPENDENTS DE CASTELLDEFELS (AVVIC)
  1. MAXIM COSTA MARTINEZ
  2. JUAN GALMES MASAS
  3. JORGE COBO VIZCAINO
  4. HELGA PAULINE SCHWARZ HANUSCH DE AZNAR
  5. MARIA FELIX OLIVA SANCHEZ
  6. ALBERTO BETANCOR BARAS
  7. NATHALIE COLLART PIÑERO
  8. RAFAEL AZNAR CAMPINS
  9. BARBARA SCHWARZ FLECKENSTEIN
  10. ALBERTO LLEBARIA ASENSIO
  11. ROSA MARIA PIÑERO AGUIRRE
  12. NATIVIDAD APARICIO VECINA
  13. RAMON PALLARES SOLE
  14. PERE MATEU LLOPART
  15. MIGUEL PORCAR SANCHEZ
  16. ANGELA GUIRAL PERRAMON
  17. FLORA VALIENTE PEREZ
  18. MARIA MARTA GARCI RODRIGUEZ
  19. JAIME MARTINEZ BOFILL
  20. LUIS RAMON GOMEZ MILLAN
  21. MARIA EUGENIA GENIS SERENTILL
  22. MARIA PILAR SANCHEZ HERNANDEZ
  23. MONTSERRAT BORRAS SALA
  24. CARLES COSTA BALAÑA
  25. MÀXIM COSTA BALAÑA
Suplents
  1. MARIA LUISA COSTA BALAÑÀ
PARTIT POPULAR / PARTIDO POPULAR (P.P.)
  1. MANUEL REYES LÓPEZ
  2. DAVID SOLÉ GIMENO
  3. SONIA MOTOS PÉREZ
  4. JAVIER HINIESTO DOMÍNGUEZ
  5. Mª DEL MAR SICILIA MUÑOZ
  6. MARC SOLER GIMÉNEZ
  7. ANGÉLICA BENAVENT CALERO (Independiente)
  8. JESÚS ROMO HERNÁN PÉREZ
  9. TEÓFILO JIMÉNEZ LÓPEZ
  10. DANIELA GURRIERI (Independiente)
  11. SANTIAGO BARONA GARCÍA (Independiente)
  12. ADOLFO SANCHA GÓMEZ
  13. Mª DE LOS ÁNGELES ORTEGA GARCÍA
  14. PATRICA MORENO ATANASIO
  15. JOSÉ MARÍA ESCRIBANO BIDONDO
  16. CONCEPCIÓN BENJUMEA RODRÍGUEZ (Independiente)
  17. FRANCISCO GÓMEZ BENITEZ
  18. PEDRO FAJARDO GÓMEZ
  19. Mª DE LOS ÁNGELES GALLEGO CARRASCO
  20. ANA PEÑA LUQUE
  21. MONTSERRAT RAMON VILLARES
  22. MARGARITA MANZANO LÓPEZ
  23. PEDRO DE LA COBA RUÍZ
  24. JOSÉ LUIS AYLLÓN MANSO
  25. JOSÉ MANUEL LORENZO COLINA
Suplents
  1. LORENZO LEÓN ARROYO
  2. ANDREW STEPHEN FEARON
  3. MARTA PÉREZ MADUEÑO
  4. MERITA TERESA MEJÍAS ALCALDE
  5. ANTONIO GIL SIMON
  6. MARIANA VECINA SANTAMARÍA
  7. ROSA MARÍA AIBAR ALISEDA
  8. SANTIAGO CALVO AGUILAR (Independiente)
  9. MARIA LUISA GALINO ARNAL
  10. IGNACIO GONZALEZ MARTÍNEZ
CASTELLDEFELS SI PUEDE/CASTELLDEFELS SI POT (CSPOT)
  1. ALEJANDRO COMPANY HERNANDEZ
  2. ISABEL CABELLO MONJE
  3. JOSE LUÍS CABÁN PÉREZ
  4. MERCEDES FERNÁNDEZ LAHOZ
  5. JORGE RAMIRO DACOSTA
  6. Mª MERCEDES GIL MONTESINO
  7. JAVIER RODRÍGUEZ-REY ORTIZ DE ZÁRATE
  8. PILAR VIDAL HEREDERO
  9. DAVID RODRÍGUEZ GÓMEZ
  10. ELSA MABEL RODRÍGUEZ MINER
  11. IVAN ANDRÉU CASANOVAS
  12. MONTSERRAT CABÁN MANRIQUE
  13. FERRAN BUIREU CABELLO
  14. BRIGID ANN PAYNE
  15. ALEJANDRO ROMÁN MÉNDEZ
  16. NUALA MCGUINNESS (Independiente)
  17. EUGENIO ARANA RAMOS
  18. LOUISE MARGARET CLARK (Independiente)
  19. ENRIQUE BLAY LLAURADÓ
  20. CABRINI AFFRIC REDMOND
  21. ZAKARIA BAKHAT BOUHLAL
  22. MARIA CLAUDIA CARDELLI
  23. GARY MCMULLAN (Independiente)
  24. MERCEDES MONTESINO FERNÁNDEZ
  25. DEIRDRE MARY REDMOND COMPANY
Suplents
  1. SEAN MIA MCMULLAN (Independiente)
UNIÓN PROGRESO Y DEMOCRACIA (UPyD)
  1. IVÁN PALAU FERNÁNDEZ
  2. AMANDA BENITO TORRES
  3. VANESSA CISA GARRIDO
  4. IVAN RAMÓN SOLER CORDON
  5. JONATAN MARTÍNEZ FERNÁNDEZ
  6. RUTH XIMENA FLORES MONTERO
  7. TANYA KARINA PAREJA MARTÍNEZ
  8. MIGUEL ÁNGEL GARCÍA LUNA
  9. FRANCISCO SAG LUNA
  10. ARANTZAZU MARTÍNEZ FERNÁNDEZ
  11. PERE NIELLES MARTÍ
  12. ALFREDO F. C.
  13. ARANTZAZU GIL DE SAGREDO BOLAÑO
  14. MANUELA MILLA OCAÑA
  15. ALFONSO PÉREZ LÓPEZ
  16. IRENE MARTÍNEZ FERNÁNDEZ
  17. HERNÁN MARTÍN-BARBADILLO DOMINGO
  18. MARTÍN RICARDO ARROYO
  19. VERÓNICA PATRICIA MELÉNDEZ MELÉNDEZ
  20. ALFREDO RAMOS CRESPO
  21. RAFAEL MURILLO PEÑAS
  22. ALBERTO CERVERA PÉREZ
  23. SONIA MARTÍNEZ CARRIÓN
  24. CAROLINA MARIN RESTREPO
  25. EDUARDO ARNEDO HIDALGO
CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
  1. FRANCESC XAVIER AMATE PAZ
  2. LLUÍS SOLER ROCA
  3. GEMMA GONZÁLEZ JOSE
  4. JOAQUIM FOLCH BELTRAN
  5. GEORGINA ROSÀS GARCIA
  6. XAVIER ALTARRIBA PARDINA
  7. FRANCESC XAVIER DUCH ORUJ
  8. JAUME SOLER RIOS
  9. MARIA LLUÏSA ROSSELL MARTI
  10. YOLANDA GRIS VILA
  11. RAFAEL GARCIA TUDÓN
  12. DAVID BUENO GRÀCIA
  13. MIQUEL PERTEGÀS GIL
  14. MARIA TERESA SEGARRA BARRETÓ
  15. CRISTINA BANDRÉS OTTAVI
  16. JUAN JOSÉ CAPDEVILA ZARCO
  17. OCTAVI AGNELO DO SOCORRO SENA
  18. CARLES PEREZ SANJUAN
  19. CELIA OLASOLO AUSIÓ
  20. M.TERESA LLAMAS SANZ
  21. ALBERT ESTELLER JURADO
  22. MARTA PAU VENTURA
  23. PILAR SANCHO ESPIGULÉ
  24. JOAN CASANOVAS GUERRERO
  25. JOAQUIM IBARS MARTINEZ
Suplents
  1. MARIA CINTA FONTANET PALLARÈS
  2. FRANCESC SPINOLA CASTRO
  3. ELISENDA BOSOM DIUMENJÓ
  4. CARLES PENON MOLINS
  5. EVA SOLER ROCA


[X]

Aquest és el primer article gratuït d'aquest mes

Ja ets subscriptor?

Fes-te subscriptor per només 48€ per un any (4 €/mes)

Compra un passi per només 1€ al dia

L’hegemonia del PNB trontolla

Barcelona
Orient Mitjà

Israel respondrà a l’Iran tot i la crida a la contenció dels EUA

Beirut
Gorka Knörr
Polític basc

“Seria un greu error reeditar el pacte de govern PNB-PSE”

Barcelona
Índia

La democràcia més gran, en perill

Tòquio
Carles Ibáñez
Cap de l’oposició de l’Ajuntament de les Preses (+ Aprop les Preses)

“Les coses han de ser clares, en la variant, i arribar al consens”

Les Preses

El Consell Comarcal el Baix Empordà condemna els fets de Bellcaire

la bisbal d’empordà
guerra a gaza

Israel prepara l’evacuació de Rafah per començar la invasió

barcelona
POLÍTICA

Suport a Campmajó i al ‘segon exili’ de Tsunami, a Girona

GIRONA
política

El ple de Girona aprova incrementar el preu de les zones blava i verda

girona